alarmy, kamery, automatyka domowa, napędy do bram

Produkty 


W naszym asortymencie znajdą państwo szeroki wachlarz produktów z zakresu systemów alarmowych, monitoringu CCTV oraz automatyki domowej. Wysoka jakość naszych produktów gwarantuje państwu wysoki standard bezpieczeństwa.

Zaangażowanie


Nasz zespół świadczy usługi na wysokim poziomie, podchodząc do każdego klienta indywidualnie. Wysoki standard wykonywanych przez nas instalacji gwarantuje najwyższą jakość wykonania i zadowolenia naszych klientów.

Doświadczenie


Wieloletnie doświadczenie w branży zabezpieczeń oraz automatyki domowe daje państwu gwarancje perfekcyjnego wykonania naszych usług. Prócz bogatego doświadczenia posiadamy wysokiej klasy narzędzia oraz niezbędne certyfikaty.

Montaż automatyki domowej- łódź

Nasza działalność specjalizuje się w świadczeniu usług z zakresu automatyki domowej. Zapewniamy pomoc przy doborze systemu pełen montaż oraz serwis. Automatyka domowa pozwala na wszechstronne sterowanie urządzeniami domowymi takimi jak okna, drzwi oraz rolety. Poza tym urządzenia można zaprogramować, by w odpowiedni sposób komunikowały się między sobą, co powoduje, że ingerencja człowieka staje się niepotrzebna lub ograniczona.

Montaż monitoringu wizyjnego łódź

Nasza działalność posiada w swoim zakresie sprzedaż wszystkich podzespołów niezbędnych do całej instalacji monitoringu opartą na dużym wyborze wszelkich urządzeń i akcesoriów. Zajmujemy się także kompleksowym montażem w oparciu o indywidualne potrzeby klienta. Spełniając wszelkie oczekiwania stwarzamy system pozwalający na podgląd z dowolnego miejsca. Pozwala to na ciągłą obserwację i szybką możliwość reagowania w rzeczywistym czasie.

Kamery dla biura łódź

W naszej ofercie mogą państwo znaleźć sprzedaż oraz montaż systemów CCTV do biura. Są to zespoły urządzeń pozwalające na śledzenie z odległości zdarzeń rejestrowanych przez jedną do nawet kilkuset kamer przemysłowych jednocześnie. Takie rozwiązanie zapewni państwu poczucie bezpieczeństwa i odstraszy nieproszonych gości.

Montaż napędów do bram łódź

Nasza firma zajmuję się szybkim i profesjonalnym montażem napędów oraz pełnym przystosowaniem systemu dla potrzeb oraz wygody naszych klientów. Prowadzimy gwarancyjny jak i pogwarancyjny serwis urządzeń. Serwisujemy urządzenia na posesjach prywatnych, obiektach użytku publicznego, wspólnotach mieszkaniowych, parkingach, firmach jak i ogródkach działkowych.

Montaż i serwis systemów alarmowych- Satel Łódź

Nasze wieloletnie doświadczenie w montażu produktów firmy Satel sprawiło, iż doskonale znamy każdy z produktów tej polskiej firmy. Nasi pracownicy na co dzień montują i serwisują te systemy. Jesteśmy jedną z wielu firm działających w łodzi, serwisującą systemy alarmowe. Lecz jako jedyni w łodzi świadczymy zarówno serwis gwarancyjny jak i pogwarancyjny.
Web Analytics